• Wpisów: 1542
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 06:57
  • Licznik odwiedzin: 2 751 754 / 3729 dni
 
darkmoon
 
IMG_9904.jpg


We wtorek wkroczyliśmy na ostatnia prostą, zostało nam plus minus 10 tygodni do pojawienia się Antka na świecie. Zosia była bardzo rozbrykanym maluszkiem w brzuszku, ale wydaje mi się że jej brat biję ją w tym temacie na głowę, bo o ile długo nie chciał się rozkręcić na początku już wyczuwalnych ruchów, to teraz szaleje na całego. Za tydzień mam wizytę i zobaczymy co tam u niego słychać, ile waży i jak dużo urósł od ostatniego usg.

Są dni kiedy czuję się rewelacyjnie, a są takie kiedy już marzę o tym, żeby czas do porodu minął jak najszybciej. Brzuch już jest dużych rozmiarów, więc większość czynności mam utrudnionych, ale jakoś daję radę i mam nadzieję, ze tak będzie już do końca :)

Z jednej strony trochę żałuję, że nie prowadziłam bloga z taką częstotliwością, jak to było z Zosią, bo to jest dla mnie fajna pamiątka, ale jakoś w tej ciąży raz, że brakowało mi czasu na robienie zdjęć zestawów, dwa że weny na to tez jakoś mniej było, wszak nic nie trwa wiecznie, a w pewnym momencie miałam wrażenie, że pinger powoli traci to, co kiedyś przyciągało tyle fajnych osób. Całe szczęście mimo braku zdjęć moich ubiorów, innych zdjęć relacjonujących przebieg ciąży nie zabraknie :)


IMG_9900.jpg


IMG_9899.jpg


IMG_9929.jpg


Edit. Nie wiem jak u Was, ale u mnie zdjęcia wyświetlają się jako adres http :/ Właśnie takie błędy i problemy z tym miejscem poniekąd przyczyniły się do zaprzestania blogowania w takiej formie i częstotliwości jak to robiłam kiedyś.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego