• Wpisów: 1542
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 06:57
  • Licznik odwiedzin: 2 751 893 / 3731 dni
 
darkmoon
 
84 dni to na pewno najdłuższy czas kiedy mnie tutaj nie było. O ile z Zosią czułam się świetnie przez cały czas ciąży, to tym razem niestety nie było tak kolorowo. Własnie przez moje samopoczucie straciłam kompletnie wenę do prowadzenia tego bloga. Dodatkowo w 14tc dostałam dosyć mocnego krwawienia przez co wylądowałam w szpitalu, a potem musiałam na siebie bardzo uważać. Całe szczęście teraz jest już wszystko dobrze i mogę w pełni cieszyć się ciążą :) Osoby, które obserwują mojego instagrama wiedzą, że o płci maleństwa dowiedzieliśmy się już w połowie 13 tc, czyli dosyć wcześnie, ale z chłopcami tak to już bywa, że ukazują swoje "oblicze" dosyć szybko :) Czekamy więc na pojawienie się Antosia na świecie.

IMG_5472.JPG


IMG_7647[1].JPG


Jestem już po badaniu połówkowym, Antoś jest zdrowym chłopcem, mogłam podziwiać jego piękna buźkę i już się nie mogę doczekać kiedy będzie na świecie. Muszę Wam powiedzieć, że kolejna ciąża mija mi w tępię błyskawicznym i o ile gdzieś do 14tc ciągnęła mi się niemiłosiernie, to potem nagle czas przyspieszył dwukrotnie. We wtorek zaczynam 25tc i zaraz stuknie min 100 dni do porodu, który nawet mi się ostatnio śnił i byłam nadzwyczaj spokojna mimo iż wiedziałam co mnie czeka. Mam nadzieje, że jak przyjdzie ten czas będę tak samo spokojna jak w tym śnie :D


IMG_6319.JPG


IMG_6318.JPG


Zosią już zdążyła się pogodzić z faktem, że nie będzie miała siostry tylko brata, bo my kobiety miałyśmy nadzieje na kolejną dziewczynkę. Ja jednak prawie od początku czułam, ze będzie chłopiec i kiedy lekarz mi to powiedział ani trochę nie byłam zaskoczona. Chociaż kiedy nie byłam jeszcze w ciąży byłam przekonana, że nie ma innej opcji jak druga dziewczynka. Gdy już poznaliśmy płeć, na początku oprócz szczęścia ogarniało mnie delikatne przerażenie, bo to przecież zupełnie inny świat, niż ten który do tej pory znałam, ale powiem Wam że jestem go coraz bardziej ciekawa i wiem, że to będzie równie piękna podróż co ta, którą odbywam teraz z Zosią.

IMG_6747.JPG


IMG_6737.JPG


IMG_6753k.JPG

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego