• Wpisów: 1542
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 06:57
  • Licznik odwiedzin: 2 751 893 / 3731 dni
 
darkmoon
 
Do świąt zostało już bardzo mało czasu i jeżeli są takie osoby, które nie maja pomysłu na prezent to już pędzę z pomocą. Na szczycie listy najlepszych prezentów jakie można dostać niezmiennie utrzymują się książki i tu chciałabym polecić Wam dwie propozycję dla dzieci i dwie dla dorosłych.

Pierwsza propozycja to przygód wiking Tappiego i jego przyjaciół. Pierwsze dwie książkę z serii kupiłam jakiś czas temu w Biedronce i zarówno ja jak i Zosia bardzo je polubiłyśmy. To były pierwsze opowiadania, które słuchała z zachwytem. Resztę książek dokupiłam w różnych księgarniach zarówno internetowych jak i stacjonarnych. Została nam jeszcze jedna, żeby mieć cały komplet :) Przygody są bardzo fajne i do tego pouczające. Książki są bardzo ładnie wydane, w twardej oprawie na kredowym papierze, okraszone bardo fajnymi ilustracjami. Cena od 13-18zł.

IMG_6483.JPG


IMG_6486.JPG


IMG_6499.JPG


IMG_6501.JPG


Druga propozycją jest książka Katarzyna Szestak "Szary domek". Niestety ta książka była tylko dostępna w Biedronce. Może jeszcze uda się ją Wam gdzieś dostać,m a jeżeli nie to myślę że jeszcze się pojawi ponieważ sprzedała się jak ciepłe bułeczki :) Piękna historia, czyta się ją niezwykle lekko i przyjmie. do tego jest bardzo ładnie wydana. Cena 9,99zł


IMG_6514.JPG

IMG_6509.JPG


IMG_6518.JPG


IMG_6519.JPG


IMG_6522.JPG


Kolejne dwie propozycje to książki dla dorosłych. Pierwsza z nich to opowieści kobiet, które przeżyły zesłanie na Syberię i z tego zesłania powróciły, a druga to opowieści kobiet, które uczestniczyły w Powstaniu Warszawskim. Z tj serii sa jeszcze inne historie kobiet jak chociażby "Dziewczyny wojenne". Cena od 28zł wzwyż w zależności gdzie są kupowane.

IMG_6581.JPG


Ostatnią książkę jaką chciałabym Wam pokazać przeczytałam w jedne dzień, jest tak mega wciągająca, że trudno się od niej oderwać i osobiście z niecierpliwością czekam na kolejne powieści tej autorki. Cena 27zł

IMG_6583.JPG


W komentarzach z miłą chęcią poznam Wasze propozycję książek, które warto przeczytać :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego