• Wpisów: 1542
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 06:57
  • Licznik odwiedzin: 2 751 893 / 3731 dni
 
darkmoon
 
Rowerek biegowy dotarł wczoraj. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, aż miałam ochotę dać go od razu :D Czekam jeszcze na koszyk, wstążki i kask. Do urodzin został już tylko tydzień, więc poczeka, aż będę miała cały komplet. Już się nie mogę doczekać jej reakcji, bo ostatnio ma jakąś fazę na rowery. Gdy tylko wyjdziemy na dwór i zobaczy je na podwórku od razu mówi, że chciałaby jeździć :D
Pogoda jest wyśmiania, mam nadzieję że jej chwilowe załamanie nadchodzące w przeciągu kilku przyszłych dni szybko minie i wiosna zadomowi się na dobre :)

Obserwatory instagramu wiedzą, że mam za sobą pierwsze zajęcia z zumby. Fajna sprawa dla osób które chcą spędzać aktywnie czas, ale nie przemęczać się zbytnio. Osobiście po godzinie miałam lekki niedosyt, więc jeszcze cała drogę do domu przebiegłam. nie wiem dlaczego ale po zimie mam zawsze taki niedosyt ruchu. Koniecznie tez muszę zainwestować w porządne obuwie sportowe, bo converse nie specjalnie się nadają (moje biedne paluszki :P :D ). Mam już jedne buty na oku, czaje się już od dobrego roku, ale wcześniej z obuwia sportowego najzwyczajniej w świecie starczały mi converse i super stary.

koszula - RI sh
marynarka - internet
spodnie - mango
buty - converse
IMG_1919.JPG


IMG_1920.JPG


IMG_1923.JPG


IMG_1930.JPG


IMG_1933.JPG


IMG_1927.JPG


IMG_1939.JPG

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego