• Wpisów: 1542
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 06:57
  • Licznik odwiedzin: 2 750 378 / 3708 dni
 
darkmoon
 
Wiosna wpadła dosłownie na chwilę, a ja już nie mogę się doczekać kiedy zagości na stałe. Podobno pierwszy tydzień marca ma jeszcze nam przypomnieć o nadal trwającej zimie. Oby to było tylko chwilowe przypomnienie, bo przecież już 21 dni pożegnamy ją na kilka dobrych miesięcy, oby nie tylko w kalendarzu.


Moja grzywka w końcu wygląda prawie tak jak chciałam, ale przez miesiąc modliłam się, zęby rosła jak najszybciej, bo okazało się, że jest po prostu krzywo obcięta 9 z jednej strony była dłuższa niż z drugiej) i do tego trochę za głęboka, ale włosy nie ręka odrosną, więc znowu zaczynam etap zapuszczania i modelowania grzywki po swojemu.

Biała bluza stała się jedną z moich ulubionych. Niestety słońce skutecznie zamaskowało jej największy atut czyli wzór który posiada, ale jeżeli jesteście ciekawi to tutaj darkmoon.pinger.pl/m/23016600 zobaczycie go w całej okazałości. Za spodniami chodziłam się kilka dobrych miesięcy, jakoś nic mnie nie urzekło. Jak je zobaczyłam to stwierdziłam, że były by idealne gdyby nie te łączenia. Zmierzyłam kilka par, ale dopiero te które najmniej brałam pod uwagę okazały się najlepsze :) Baby to maja problemy haha, facet to idzie, bierze, nawet nie mierzy i mu wszystko pasuje, przynajmniej tak ma mój mąż, a kobieta to lata i przeżywa te zakupy jakby przynajmniej to miało zbawić świat, ale cóż takie jesteśmy i nic na to nie poradzimy :D

bluza, spodnie, okulary - primark
kamizelka - sheinside.com h&m
buty - www.dresslily.com/

IMG_1439.JPG


IMG_1450.JPG


IMG_1483.JPG


IMG_1477.JPG

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego