Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 8 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
7tydz.JPG


W poniedziałek byliśmy na kolejnej wizycie u lekarza i muszę przyznać, że te kilka chwil było jednymi z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających.
Lekarz założył mi kartę ciąży i po wizycie kazał się w recepcji pochwalić ciążą i poddać rutynowemu badaniu ciśnienia i wagi.
Bąbelek rozwija się prawidło mierzy już 0,86cm długości i ma pięknie bijące serduszko z szybkością 140uderzeń/min, które wycisnęło już pierwsze łzy szczęścia i wzruszenia z oczu obojga rodziców :)

Żadne słowa nie są w stanie opisać tych uczuć, jakie miotają człowiekiem, gdy widzi tą malutka istotkę, ten cud z pulsującym malutkim punkcikiem...
Magia...

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć, nasze małe Szczęście, które jest tak malutkie, że ciężkie do uchwycenia inaczej niż w postaci białej plamki :D oraz zapis Jego tętna :)
IMG_3861.JPG


IMG_3864.JPG


Kolejna wizyta to dopiero 10 września, do tego dostałam cała listę badań, które mam zrobić, całe szczęście to wszystko będzie z jednego ukłucia uff ;) Termin porodu mam wyznaczony na 22 marca, a jak to będzie to już los pokaże :)
I tu pytanie do Mam - czy badania mam wykonać bliżej terminu wizyty, czy mogę zrobić to teraz i mieć już spokój...?
*Edit* byłam dzisiaj w laboratorium wszystkiego się dowiedziałam, także wiem kiedy robić jakie badania :)

Mam dla Was jeszcze filmik, który znalazłam na jednej ze stron dla obecnych i przyszłych mam. Właśnie taki widok jak na tym filmiku, razem z Mężem mogliśmy podziwiać w poniedziałek, szkoda jedynie, że nie słychać bicia serduszka...
  • awatar maried321: Na niektóre wyniki trzeba trochę poczekać więc lepiej już iść. Jst pewne ale ;D morfologia np. zmienia się bardzo ;) za miesiąc możesz juz mieć całkiem inne wyniki;) zależy od tego jakiego typu zostały Ci przepisane badania;)
  • awatar zinnejplanety: Dla mnie największym Szokiem było to że w tej maleńka kropeczka którą widzę na ekranie tak mocno bije serducho! Jak u dorosłego człowieka. Że mimo tego że ma dopiero kilka milimetrów to już człowiek. CUD!! A do badań Kochana przywykniesz i jeśli bałaś się pobierania krwi to przez okres ciąży napewno się uodpornisz :) Jeszcze raz Gratulacje :)
  • awatar Fashionatka: @maried321: w tym laboratorium, w którym przeważnie przed ciążą robiłam badania wyniki były tego samego dnia po południu, ale może to nie dotyczy wszystkich badań... dzisiaj tam pojadę i się wszystkiego dopytam morfologiem mam z rozmazem(18 param.) ?! zupełnie nie wiem czy to jest jest ta zwykła morfologi czy jakaś inna - czarna magia :D
Pokaż wszystkie (73) ›