Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 9 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
ri.pinger.pl/(…)shoes.JPG…

Obserwatorzy mojego bloga, doskonale wiedzą, że jestem wielka miłośniczka butów, bardzo o nie dbam etc. jednak chyba dla każdej pary butów przychodzi ten dzień, kiedy nawet najlepsze zabiegi nie uchronią ich przed upływem czasu.

Tak właśnie stało się z moim ukochanymi BEŻOWYMI koturnami, których w tym odcieniu (czyli BEŻOWYM, CIELISTYM, NUDE a nie BIAŁYM!) już nigdzie niemożna dostać :( A wielka szkoda, bo to są jedne z wygodniejszych butów jakie miałam, zarówno idealnie nadawały się do "biegania" w nich cały dzień, jak i tańczenia cała noc.
ri.pinger.pl/(…)IMG_2819-vert.jpg…

Dlatego jakiś czas temu zaczęłam poszukiwania godnych następców, jednak większość sklepów opanowały koturny espadryle, mega wysokie, ze złą proporcja platformy do koturna.
Już traciłam nadzieje, że gdziekolwiek znajdę odpowiednie, aż w końcu moim oczom ukazały się koturny ze znanej firmy truffle.
Bez wahania kliknęłam "kup teraz" i takim oto sposobem, jestem szczęśliwa posiadaczką tych oto pięknotek :)

ri.pinger.pl/(…)IMG_2827-vert.jpg…

Jak już jesteśmy przy sprawach związanych z zakupami, to chciałam Wam przekazać, że w sklepie jestesmodna.pl rozpoczęła się letnia wyprz, w której ceny maleją nawet o 40%, a przecenionych jest ponad 1000 produktów :) Promocja trwa aż do 1.09 :)
ri.pinger.pl/pgr123/72d132f40001ba734ffa78f2/1a.jpg
  • awatar Anettbya: Śliczne są! Mogę powiedzieć, że nawet ładniejsze od poprzednich ;)
  • awatar DaydreamerDiana: można prosić o link do aukcji :) ?
  • awatar Shelly<3: te drugie beżowe na koturnach są przepiękne i zgodzę się z anettbya ,że są piękniejsze od tych starszych
Pokaż wszystkie (46) ›