Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 5 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 

“...w takim razie mam pytanie połączone z prośbą: czy mogłabyś  choć raz ubrać się jakoś tak fatalnie tak zupełnie bez gustu? Chciałbym zobaczyć Cię w innym stylu z rażącymi błędami zupełnie inaczej niż zwykle się prezentujesz choć bardzo poprawnie i gustownie to strasznie nudnawo. Byłoby choć raz wesoło i nie tak tendencyjnie, wysublimowanie, idealnie. Proszę o odrobinę szaleństwa- co Ty na to?”Taki oto komentarz/prośbę/wyzwanie dostałam kilka dni temu od jednego z gości, a że z natury lubię wyzwania więc z chęcią podjęłam te rękawice :)

Moją inspiracją do zestawu pt. "nigdy, przenigdy nie łącz tych ciuchów" był zapewne znany wszystkim, lub prawie wszystkim zestaw Kate Bosworth, który możecie zobaczyć poniżej na zdjęciu.

ri.pinger.pl/(…)kate-bosworth.jpg…

Co będzie różnić moją wersje, od wersji Kate?

To, że ubiór Kate, który jest dobrze zestawiony był inspiracją do pokazania, że chcąc ubrać się podobnie możemy zrobić sobie "krzywdę" gdyż :
- nie powinniśmy łączyć dwóch dosyć luźnych rzeczy, ponieważ nas przytłoczą, zniekształcą naszą sylwetkę, zaburza proporcję, osobom o niewielkim wzroście, tego wzrostu nota bene jeszcze wizualnie ubędzie, czyli po prostu będziemy wyglądać jak ubrane w worek :D

Dlatego dla takiego jak na poniższych zdjęciach połączenia mówię stanowcze NIE!
ri.pinger.pl/(…)IMG_0559.JPG…

ri.pinger.pl/(…)IMG_0557.JPG…

ri.pinger.pl/(…)IMG_0568.JPG…

ri.pinger.pl/(…)IMG_0572.JPG…

Drogi Gościu nie wiem czy liczyłeś na taka dozę szaleństwa z moje strony, jednak mam nadzieje, że chociaż trochę zaspokoiłam Twój "głód" czegoś innego na blogu :) I muszę przyznać, że Twoje wyzwanie było dla mnie świetna zabawą :)
  • awatar drömmeri: na Tobie nawet takie "coś" wyglada dobrze :D
  • awatar Soley: bluza byłaby troche bardzije dopasowana i mogłoby byc serio ok :D
  • awatar cherilady: hahaa powiem Ci, że to "stanowcze Nie" wyglada całkime całkiem :D
Pokaż wszystkie (40) ›