Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 19 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
oufit 2.JPG


Czasami mamy tak, że pewne ubrania/rzeczy wpadają nam od razu w oko i najchętniej chcielibyśmy mieć je już, teraz, natychmiast!

Ja miałam tak z kilkoma rzeczami które zobaczyłam w tym wpisie greenorchid.pinger.pl/(…)co-nowego-w-mojej-szafie… na blogu Green Orchid.
Napisałam wiadomość prywatną, kiedy otwiera swój sklep, bo jestem zainteresowana paroma rzeczami. Green Orchid, trochę mnie zmartwiła, gdyż wtedy jeszcze nie wiedziała do końca kiedy sklep ruszy pełna parą, wiec spytałam się jej czy byłaby możliwość pre-sprzedaży Green Orchid stwierdziła, że może coś takiego zrobić, tylko prosiła mnie o niepokazywanie zakupionych prze zemnie rzeczy dopóki sklep nie ruszy pełna parą...

I dzisiaj mogę Wam nie tylko oznajmić, iż sklep costachic.net/, ale mogę również zaprezentować jedną z rzeczy, które kupiłam na sobie :)
A jest to luźniejsza bluzka z kieszonka z przodu, dłuższym tyłem i ozdobnym zamkiem z tyłu bluzki :) Idealnie sprawdziła się, jak dotychczas nie tylko w chłodniejsze dni, ale była niezastąpiona podczas upałów :)

kurtka - gap sh
bluzka - costachic.net/
spodnie - new look sh
buty - chińskie centrum

Zdjęcie0858.jpg


Zdjęcie0863.jpg


Zdjęcie0867.jpg


Zdjęcie0868.jpg


Zdjęcie0871.jpg
  • awatar Dominika09: Świetny outfit ;)
  • awatar h_w: Fajna bluzeczka. :)
  • awatar PauLala: świetna jest ta bluzeczka! :)
Pokaż wszystkie (24) ›