Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 16 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
We wtorek mój kochany Mąż zrobił mi niespodziankę w postaci malutkiego prezentu z okazji walentynek. Moje zaskoczenie było o tyle większe, ponieważ jak Wam pisałam nie obchodzimy tego święta w jakiś szczególny sposób, gdyż obydwoje uważamy iż nie potrzeba jednego dnia, aby wyrażać swoje uczucia, takie dni są na codzień :)

Ale wracając do prezentu w malutkim pudełeczku była zawieszka, która zasiliła moją charmsową bransoletkę.
Tylko cały czas zastanawiam się dlaczego wybór padł akurat na łyżwę... może dlatego że bardzo lubię jeździć na łyżwach i łyżwiarstwo figurowe oglądam z zapartym tchem :)

IMG_6588-vert.jpg


Zapraszam Was na aukcje Fruwam:
szafa.pl/profil/fruwam/sprzedaje_lub_wymieniam
japan-style-ciepla-bluza-mis-tile.jpg


Iks em poprosiła mnie, abym udostępniła na blogu informacje o jej siostrzenicy, która potrzebuje pomocy:

Jeżeli zastanawiasz się komu podarować 1% swojego podatku pomyśl, proszę o Ani. Ania urodziła się z porażeniem mózgowym. Do prawidłowego rozwoju potrzebuje kosztownych rehabilitacji. Zmaga się również z innymi schorzeniami, które wymagają drogiego leczenia. Dla jej rodziców w tej chwili liczy się każdy grosz, który mógłby przyczynić się do poprawy zdrowia ukochanej córki.
Przekaż, proszę tę wiadomość osobom, o których wiesz, że nie podjęły jeszcze decyzji komu przekazać 1% swojego podatku. Ania i jej rodzice będą wdzięczni każdemu.

Tak należy wypełnić PIT-37, aby 1% Twojego podatku trafił do Ani:
H. 124. Numer KRS: 0000037904
   125. wylicz wnioskowana kwotę
I.  126. Cel szczegółowy 1%: 16606 Anna Jesion
   127. Wyrażam zgodę : x