Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 5 stycznia 2012

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
Część z Was stwierdziła, iż moja sylwestrowa sukienka absolutnie do mnie nie pasuje, źle w niej wyglądam, długość nie ta, jest za szeroka, a wręcz za duża jest na mnie etc.

Co do moich odczuć to mogę zdradzić Wam, że czułam się w niej bardziej seksownie i kobieco niż w poprzedniej granatowej krótkiej, dopasowanej sukience.

Czarna sukienka jest kroju empire czyli odcięta pod biustem i rozkloszowana w dół, dlatego niektórym z Was mogło się wydawać, iż jest ona na mnie za duża.

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać zdjęcia w tej samej sukience, zrobionych już na spokojnie, z lepszej perspektywy i w lepszym oświetleniu niż te sylwestrowe.

Urzekło mnie w niej to, że jest inna od tych wszystkich sukienek jakie spotykałam w sklepach, bardzo spodobało mi się to, że tył ma dłuższy niż przód, pięknie błyszczy się w przygaszonym świetle, jest bardzo zwiewna i kobieca. A potem jak się okazało na sylwestrze cudownie zachowuje się w tańcu :) Nie musiałam się stresować, jak niektóre dziewczyny wystrojone w miniówy, że pół sali podziwia moją bieliznę :D


IMG_4982.JPG


IMG_4983.JPG


IMG_4985.JPG


IMG_4987.JPG


IMG_4988.JPG


IMG_4996.JPG
Sylwestrowo Cytat z http://darkmoon.pinger.pl

Zabawę sylwestrową mogę zaliczyć do bardzo udanych i nawet to, że zostałam kilka razy boleśnie zdeptana, obszturchana z każdej możliwej

P1020331.JPG
  • awatar Miss Fashionistka: krótkie sukienki są najbardziej dotkliwe w tańcach :-) Twoja jest idealna!
  • awatar flashback lady: rzeczywiście jest inna niż wszystkie ale to przemawia na plus, mnie podoba się bardzo :)
  • awatar be.careful: mnie się niestety nie podoba, jesteś taka malutka, drobna, ta sukienka Cię przytłacza. masz świetną figurę, stworzoną do krótkich fasonów. tutaj nie podoba mi się ani tkanina, ani kolor ani długość(przede wszystkim). jest jakoś tak smutno.
Pokaż wszystkie (61) ›