Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 13 września 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
Tak jak pisałam wczoraj na moim fejsbuku, Pan Listonosz przyniósł mi kolejną paczkę, która zawierała dwa tajemnicze woreczki - różowy i czarny, w których znajdowały się dwie słodkie kuleczki-breloczki, w których zakochałam się od razu :)

Na każdym breloczku można napisać sobie dowolny krótki napis. Ja wybrałam sobie I♥A I A&A który można interpretować też jako AGA czyli skrót mojego imienia. Oczywiście niepomyślnie sobie, że to samouwielbienie, po prostu imię mojego Męża też zaczyna się na literkę A :)


IMG_2260.JPG


IMG_2261.JPG


IMG_2263.JPG


Tak o swoim produkcie pisze właścicielka firmy p. Ania:

"Naszym celem jest oferowane produktu, który jako modny dodatek będzie zdobił odzież lub dodatki, każdego kto stawia na oryginalność oraz wyrażenie siebie przez mały, modny dodatek.

Nasze breloki to niewielkie różowe kulki, które charakteryzuje z jednej strony buzia (zawsze taka sama), natomiast drugą stronę każdy może spersonalizować według kilku wariantów adaptacji, które obecnie proponujemy. Na dzień dzisiejszy są to: wyszycie napisu z koralików (kolor koralików do wyboru), ułożenie napisu z dżetów (kolor złoty lub srebrny do wyboru) lub po prostu ciekawy materiał.

Każdy brelok opatrzony jest naszym logo w postaci wszytej metki z logo firmy. Dodatkowo, każdy brelok pakowany jest w filcowy woreczek (różowy lub czarny) również opatrzony metką z logo naszej firmy. W załączeniu przesyłam kilka wybranych zdjęć naszego produktu.

Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia strony www połączonej ze sklepem internetowej. A nasze produkty można kupić przez Allegro.pl"

ALLEGRO
allegro.pl/show_user.php?search=lolalu_pl

FACEBOOK FUN PAGE
www.facebook.com/pages/Lola-Lu/271155186245385?ref=ts

IMG_2266.JPG
  • awatar InMyLittleWorld: śmieszne :) podobają mi się
  • awatar Lina9: rzeczywiście fajny dodatek i dzięki napisom z tyłu staje się bardziej osobisty. lubię takie unikalne drobiazgi. podoba mi się twój blog, bo jest oczywiście o tym co kocham :D mam pytanko co do koloru twoich włosów, bo bardzo mi się podoba i od dłuższego czas zastanawiam się nad zmianą na taki. naturalny ? pozdrawiam ;)
  • awatar Marie Antoinettte:

    “kólki”

    !! o lol!!
Pokaż wszystkie (32) ›