Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 8 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
Po powrocie z nad morza, nie potrafię usiedzieć w domu tylko ciągle gdzieś mnie ciągnie szczególnie, że w porze letniej jest wiele atrakcji plenerowych.
Jako, że mieszkam niedaleko Kazimierza Dolnego nie mogłam opuścić Festiwalu Dwa Brzegi, gdzie udało mi się zobaczyć jak dla mnie świetny film Nieściszalni (Sound of noise – reż. Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson, 2010).
Fakt, że na tego typu imprezach plenerowych czasami zdarzają się małe awarie - musieliśmy czekać na wznowienie filmu dobrą godzinę, jednak mimo wszystko warto było zaczekać :)
Po filmie trochę zmarznięci udaliśmy się na ciepłą herbatę i kawę do jednego z ogródków na rynku. Chyba już dawno żadna herbata tak mi nie smakowała jak ta :)

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię tego typu imprezy, chociaż muszę się liczyć z tym, że niektórzy maja totalnie w nosie, że komuś zasłaniają np. napisy w filmie, który jest nagrany w takim jeżyku, którego nie zna się ani trochę, więc wyżej wymieniona usterka była mi nawet na rękę, ponieważ te osoby, które mi zasłaniały sobie poszły, jednak takie imprezy mają swój niepowtarzalny klimat...


IMG_0669.JPG


IMG_0734.JPG


IMG_0760.JPG


IMG_0778.JPG


IMG_0779.JPG


IMG_0798.JPG


IMG_0812.JPG


IMG_0808.JPG


IMG_0677.JPG
  • awatar juDyyta: Ty paliszz..?? .. z kokarda na głowie Ci do twarzy..
  • awatar Vianne Rocher: też lubię imprezy filmowe, we Wrocławiu oczywiscie odbywaja sie co roku Nowe Horyzonty i przybywa wtedy mase ludzi, do tego wyswietlają filmy na rynku, nigdy nie bylam w Kazimierzu, chciałabym ale ejst to drugi koniec Polski...
  • awatar 10.: @kasimli: o to, to właśnie. Ja mam najbliżej do Wrocławi, ale to i tak godzina jazdy
Pokaż wszystkie (18) ›