Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 1 czerwca 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
oufit 2.JPG


1 czerwca jak wszystkim wiadomo jest Dniem Dziecka czyli świętem Nas wszystkich, gdyż w każdym z nas drzemie mała cząstka dziecka.

Dzisiaj na TVN7 będzie film, do którego mam wielki sentyment film mojego dzieciństwa, gdy wszedł do kin miałam 10 lat. Pamiętam jaka wielka frajda było zobaczenie go na wielkim ekranie. Dlatego dzisiaj o 20 przenoszę się w krainę dzieciństwa z "Kosmicznym meczem" :)

Swoim dzisiejszym zestawem chciałam nawiązać do tego święta jest kolorowo, radośnie, będzie trochę moich wygłupów  :D

Dzięki wczorajszej rozmowie z jedną z pingeroiczek, wiem że nie ma się co nie potrzebnie smucić, tak więc rozbiłam ta bańkę złego nastroju, bo przecież trzeba być nastawionym pozytywnie do życia :)
Dzięki jeszcze raz :*

bluzka - sh
spódnica - sh+diy
buty - czasnabuty.pl
IMG_6998.JPG


IMG_7012.JPG


IMG_7009.JPG


IMG_7017.JPG


IMG_7045.JPG


IMG_7035.JPG

troche wygłupów :)
klik
anigif2.gifA teraz trochę ogłoszeń.

Po pierwsze jedna z pingerwoiczek znalazła, wyrzucone dwa szczeniaczki w lesie, zabrała je do domu i teraz poszukuje osoby, która zechce dać dom jednemu z nich:
maomam303.pinger.pl/

Spamerka zaś poprosiła mnie abym wstawiła link do jej pracy konkursowej i w jej imieniu apeluje abyście oddały swoje głosy :)
wonderlife.pl/miss/39583/


Jak zawsze większe zdjęcia znajdziecie na:
fashionatka-darkmoon.blogspot.com
  • awatar katarzynas: wygłupy są naj ;)
  • awatar Casey: chciałam napisać, że drugie zdjęcie podoba mi się najbardziej, ale patrząc dalej doszłam do wniosku, że wszystkie są genialne.. :D Outek idealny :D ;*
  • awatar Candy P.: Nie ma się co smucić :) Trzeba doszukiwać się każdej najmniejszej radości :) Świetna spódniczka :) Kompilacja zdjęć jest zabawna :) I jaki uśmiech!:)
Pokaż wszystkie (50) ›