Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 6 maja 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
W poniedziałek od rana przywitało na piękne słońce, które później schowało się za chmurami, ale całe szczęście nie padało, wiec postanowiliśmy się wybrać nad Dolinę Pięciu Stawów.
Pierwsza cześć wyprawy to istny spacerek, oczywiście po pokonaniu wielkiej kolejki zarówno na parking jak i do kasy :D , gdyż trasa to asfaltowa droga prowadząca do Morskiego Oka a rozwidlająca się przy Wodospadach o jakże dobitnej nazwie Wodogrzmoty Mickiewicza :)

Potem poprzeczka zaczyna się podnosić, gdyż dalsza droga jest kamienista i tak do samego celu podróży. Śnieg w górnych partiach szlaków to całkowita normalka w maju, ale wchodzenie i schodzenie po stromych ścieżkach, kiedy wszędzie leżą grube warstwy śniegu nie należny do najłatwiejszych i do tego jak ma się lek wysokości, a ścieżka ma niecały metr szerokości a potem to już tylko przepaść.
Gdybym widziała, że tak ona wygląda w życiu bym się nie wybrała :)
Jednak jestem dumna z siebie, że pokonałam własne słabości, takie sytuacje umacniają charakter i pokazują, że wszystko jest możliwe o ile się chce. Jak to się mówi co nas nie zabije, to nas wzmocni :)

Widok pięknych ośnieżonych stoków, okalających jeziora jest cudowny, bardzo bym chciała zobaczyć ten sam widok, jednak już bez śniegu :)
Schodziliśmy szlakiem zielonym przy którym znajduje się piękny wodospad Siklawa. Droga też nie należała do najłatwiejszych ;)

IMG_6412.JPG


IMG_6414.JPG


IMG_6425.JPG


IMG_6432.JPG


IMG_6450.JPG


IMG_6468.JPG


IMG_6471.JPG


IMG_6483.JPG


IMG_6496.JPG


IMG_6511.JPG


IMG_6514k.JPG


IMG_6518.JPG


IMG_6519.JPG


IMG_6529.JPG


IMG_6532.JPG


IMG_6546.JPG


IMG_6569.JPG


większe zdjęcia :fashionatka-darkmoon.blogspot.com
  • awatar limonkaa: piekne widoczki a góry sa cudowne nie szłam jeszcze tym szalkiem w Doline Pięciu Stawów..:) 7 zdjęcie od dołu bardzo mi sie podoba :)
  • awatar Casey: co tu duzo mowic... zdjecia magiczne! ;)
  • awatar Fashionatka: @limonkaa: to jest również i moje ulubione zdjęcie, już wstawiłam je na pulpit :)
Pokaż wszystkie (23) ›