Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 30 maja 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
IMG_7133.JPG


Jako, że zbliża się 1 czerwca - Dzień Dziecka, postanowiłam spełnić swoje pragnienie właśnie z tamtego okresu.
Chodząc do gimnazjum, mój kolega przyszedł pewnego dnia w czerwonych krótkich trampkach Conversa, w których od razu się zakochałam. Potem, ta miłość jakoś przygasła, trochę styl mi się zmienił, ale Conversy były, chociaż nie trampki. I muszę szczerze przyznać, że to były moje najbardziej wytrzymałe buty, jakie miałam, a przechodziłam w nich nie przesadzając z pół szkoły średniej :) Były ze mną na pielgrzymce rowerowej do Warszawy, na wielu różnych imprezach, ogniskach itp. i gdyby nie to że noski się pościerały, pewnie jeszcze bym w nich chodziła :)

Teraz wracające do głównego "bohatera" kilka dni temu na mojej stronie fb (www.facebook.com/pages/Fashionatka/163426257006274) zadałam Wam pytanie o obstawianie jaki model mógł być, tą moją pierwsza miłością. Darianna obstawiała, że klasyczne trampeksy i bardzo się nie pomyliła, ponieważ dla mnie model Chuck Taylor All Star jest najbardziej klasycznym, a zarazem kultowym butem marki Converse.

Co mi się jeszcze podoba to pieczołowitość z jaką te buty są zapakowane w pudełku, fajne opakowanie, ciekawe przesłanie, oraz może najważniejsza informacja, że cześć dochodu ze sprzedaży butów jest przekazywana fundacji zajmującej się walką AIDS, gruźlicą i malarią.

IMG_7137.JPG


IMG_7139.JPG


IMG_7141.JPG


IMG_7142.JPG


IMG_7145.JPG


IMG_7146.JPG


IMG_7147.JPG


IMG_7148.JPG


IMG_7149.JPG


IMG_7150.JPGWczoraj tez wybraliśmy się na festyn święta pierogów w Bychawie, gdyż grał zespół Ira. Tutaj możecie zobaczyć krótki fragment koncertu:

A taki krótki, gdyż moja karta pamięci jest tak zapchana najróżniejszymi filmami i zdjęciami, że chyba muszę zainwestować w coś większego :)

A wracając do koncertu to muszę przyznać, że Artur Gadowski, ma o wiele fajniejszy głos na żywo niż słyszany w radiu, tudzież w telewizji. Jednak pani która była za mną mniemam że wielka fanka zespołu zarzucająca grzywą, tak dobitnie fałszowała, że zakłócała mi cały odbiór wolaku lidera zespołu :/
Niestety takie są uroki koncertów plenerowych :)
Aha i dwie najważniejsze nauki wyniesione z takich festynów, jeżeli jakiekolwiek napoje % czy tez nie to tylko oryginalnie zapakowane, wszelkie dystrybutory i tego sprawy odpadają :P

Jeżeli ktoś dotrwał do końca moich wypocin to wielkie dzięki :D
Coś ostatni się strasznie rozpisuje :)
  • awatar limonkaa: jej te trampki sa rewelacyjne ! :)
  • awatar Casey: uwielbiam IRE :) Jeden z lepszych polskich zespoloww :D Co do conversow to sa bezkonkurencyjne jesli chodzi o trampki ;D
  • awatar katarynkowa szafa: :) mia łam kiedys takie :D
Pokaż wszystkie (37) ›