Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 24 maja 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
movies.JPG


Zgodnie z zapowiedzią zarówno w poprzednim poście jak i na mojej stronie facebookowej (www.facebook.com/pages/Fashionatka/163426257006274) dzisiaj będziecie mogli przeczytać moją recenzję najnowszej czwartej części "Piratów z Karaibów"


"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" to jeden filmów na których premierę czekałam w tym roku. Twórcy postanowili wypuścić go również w 3D i tylko w takiej wersji można go zobaczyć w lubelskim Cinema City.
Powiem tak jestem strasznie rozczarowana tym filmem, mam nieodparte wrażenie, że ta część robiona jest już „na siłę”, brakuje mi Orlando Blooma i Keiry Knightley , za to piękna jakby nie patrzeć Penélope Cruz,zupełnie mi nie pasowała do tego filmu wręcz denerwowała mnie jej obecność.
W połowie filmu nawet zastanawiałam się czy nie wyjść popatrzeć co jest jeszcze ciekawego w sklepach, a mój Mąż w pewnym momencie usnął :D Chyba to samo za siebie mówi o tym jak ten film był interesujący :P

Efekty 3D? Chyba o nich zapomnieli :P Stwierdzam, że bez tych efektów, które były praktycznie niezauważalne film o wiele lepiej by się oglądało.
Nawet Jack Sparrow był jakby mniej zabawny niż w poprzednich częściach...

Zdjęcia są bardzo mocną stroną tego filmu, ukazują piękne widoki, takie do których z chęcią nie jeden z nas by się przeniósł.
Na pewnym forum wyczytałam również, że po napisach pojawia się jeszcze jedna scena z Penelope, jeżeli ktoś pójdzie i wytrwa to poproszę o zdradzenie mi tej zagadkowej sceny bo ja wyczekiwałam końca tego filmu...
Także moja ocena jest 3/10. Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł dalszej kontynuacji tej serii :)

Oczywiście moja ocena jest subiektywna i na pewno znajdzie się grupa osób, którym ten film będzie się bardzo podobał :)

230786.1.jpg


dgfdg.JPG


drfg.JPG


ssdf.JPG


xdfg.JPG
  • awatar Vianne Rocher: Mnie Penelope nie denerwowała ale się zgadzam z recenzją, film zrobiony na siłę, mam nadzieję że nie będzie kolejnej części bo Depp może utonąć w tej produkcji.
  • awatar Kredka na baterie: Wszyscy mówią że im brak Elizabeth i Willa ale przecież Will może zejść na ląd raz na 10 lat,chyba oglądałaś poprzednie części to wiesz,więc z jakiej okazji miałby być w tym filmie? :P a Elizabeth wychowuje syna i też nie wiem po co miała by się pojawiać. Filmu jeszcze nie widziałam ale raczej się wybiorę,choć cudów nie wymagam :P
  • awatar Fashionatka: @♥ KokoszaneL: a choćby z takiej iż jest to film o piratach a oni jak wszystkim nam wiadomo w większości czasu spędzają na morzu, więc bez problemu można by było wpleść Jego losy jako kapitana Latającego Holendra, który pomaga Jackowi odnaleźć źródło wiecznej młodości :)
Pokaż wszystkie (26) ›