Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 7 kwietnia 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
outfit.JPG


Dzisiejszy zestaw jest jak najbardziej minimalistyczny. Czasami nie lubię zbędnych kombinacji i właśnie wtedy takie proste rozwiązania okazują się najlepsze.

sweter - atmosphere sh
spodnie - no name
buty - czasnabuty.pl

IMG_4905.JPG


IMG_4907.JPG


IMG_4906.JPG


IMG_4916.JPG


Wczoraj późnym wieczorem zaciekawił mnie film "Numer 23" z Jimem Carreyem w roli głównej.

“Thriller psychologiczny Joela Schumachera, opowiadający historię mężczyzny (Jim Carrey), którego życie niespodziewanie zmienia się po tym jak pewnego dnia styka się z zagadkową książką o tytule "The Number 23". Z każdą kolejną stroną wzrasta u niego przeraźliwe przekonanie, iż jest ona oparta na jego własnym życiu. Obsesja związana z numerem 23 zaczyna go pożerać. On sam zaczyna uświadamiać sobie, że książka przewiduje i prognozuje jego życie w stopniu tak daleko idącym, o którym nie był w stanie sobie nigdy wyobrazić...”Interesująca fabuła, ciekawie nakręcona i przedstawiona. Po takich filmach jak te człowiek zaczyna się zastanawiać czy i jego życiem przypadkiem nie rządzi liczba 23.

Co do Jima Carreya, jest najbardziej znany z filmów komediowych - moich ukochanych "Ace Ventura psi detektyw", "Ace Ventura zew natury" "Bruce Wszechmogący" (to moje ulubione) itp. itd.
w tym filmie pokazuje trochę inne, bardziej mroczne oblicze swojego kunsztu aktorskiego.

Także, nie polecam tego filmu ludziom mało odpornym na manipulacje psychologiczne, wszyscy inni jeżeli nie widzieli - warto obejrzeć :)
Numer_23_5_ca01962264.jpg


23dvd1b.jpg


numer23_00_small.jpg
  • awatar Casey: oooo opis film mnie zainteresował... ;) Będę musiała go zobaczyć :)
  • awatar nobody is perfect: wczoraj leciał ten film i nawet zaczęłam oglądałam ,mimo iż boję się sama oglądać takie filmy wieczorem :D ale nie skończyłam...bo zaczął mnie nudzić :P nie podobały mi się te "przeskoki w czasie" tzn. jak on czytał tą książkę i wtedy fabuła filmu rozgrywała się w przeszłości....
  • awatar limonkaa: fajne spodnie :) ciekawe jak ja bym w takich wygladała :d
Pokaż wszystkie (30) ›