Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 25 kwietnia 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
Nie wiem jak Wy ale ja będę musiała chyba od jutra wdrożyć a6w, bo po tych świętach jestem tak objedzona, że ktoś mógłby sobie pomyśleć iż spodziewam się potomka :D

Jak to na wiosnę bywa, człowiek chciałby jakiejś zmiany, a że najłatwiej tą zmianę uzyskać za pomocą nowej fryzury czy koloru, więc pomysł który już od dawna chodził mi po głowie wcieliłam w życie. Jako, że mój kolor włosów wydawał mi się taki mało widoczny postanowiłam go trochę wzmocnić, a że przy tym nie chciałam za bardzo niszczyć włosów postawiłam na Casting Crème Gloss w odcieniu bursztynowym.
Farba ma faktycznie ładny zapach, łatwo się nakłada gdyż ma wygodny aplikator, i na tym jej zalety się kończą przynajmniej jak dla mnie.

Kolor w niczym nie przypomina tego, który jest na pudełku, a przecież moje włosy były jasne, wiec i kolor powinien wyjść intensywny.

Zamiast bursztynu mam ciemny miedziany :/

Teraz czekam kiedy się zmyje i powracam do sprawdzonego Wellatonu.

Na zdjęciu z lampa wydaję się, że kolor jest taki jak powinien być, ale w rzeczywistości jest taki jak na zdjęciu bez lampy...
__________________________________________________
Edit. jestem zaskoczona, że dużo z Was uważa, że lepiej wyglądam w tych ciemnych włosach, niż w tych jasnych.
Przez bardzo długi czas miałam takie ciemne włosy, wiec wiem że do mnie pasują, jednak farbowanie odrostu co dwa tygodnie jest strasznie meczące nie tylko dla włosów ale tez i dla m,nie więc zmiana na ciemny jest tylko chwilowa i mimo tego, że i w tym kolorze wyglądam dobrze powrócę, do poprzedniego karmelowego, no chyba, że znowu coś innego mi wpadnie do głowy :)
serdecznie dziękuje za Wasze komentarze :)
IMG_5898.JPG


IMG_5895.JPG

bez lampy
IMG_5931.JPG

z lampą
IMG_5933.JPG
  • awatar poisoneddreams: ale ładnie Ci w tym kolorze :) a po co ci a6w chudziutka jestes...:):)
  • awatar paskuda.: jakie błyszczące :) bardzo ładnie Ci w takich!
  • awatar ♥.prusik: uroczo wyglądasz :) bardzo mi się podoba
Pokaż wszystkie (46) ›