Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 23 lutego 2011

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
Bransoletki Lilou, na których można wygrawerować np. ważną datę, inicjały ukochanej osoby lub czegokolwiek nam się zamarzy oczywiście w granicach podanych ilości znaków, przypisanych każdej z zawieszek.

Na stronie internetowej Shains.pl możemy przeczytać:

"Shains to wyjątkowe bransoletki, na których możesz napisać to co wymyślisz.  Bez ograniczeń ponieważ zestaw wyjątkowych liter jak w scrabble pozwala na zapisanie sobie wszystkiego co sobie wymarzysz.
Ty decydujesz czy będzie to imię, data urodzin, fragment ulubionej piosenki czy Twoje motto życiowe. I w każdej chwili możesz zmienić napis.
Pamiętaj, że masz prawo do własnego zdania. Na każdy temat. Dzięki Shains możesz je wyrazić w najmodniejszy sposób.  
Shains to produkty przyjazne środowisku ponieważ zrobione są z odzyskanych elementów. Zarówno bransoletki, plastikowe charmsy oraz opakowania pochodzą z recyklingu."

Ciekawa jestem czy zyskają podobna popularność, jak ww bransoletki Lilou. Ja uważam, że są one bardzo ciekawą alternatywą dla osób, które lubią wyrażać siebie poprzez dodatki :)

BT1T100_BLACK_1291855868.jpg


eco-friendly-bracelets-for-girls-and-boys-shains.jpg


image_func.php.jpg


shains3.JPG


Shains32.jpg


shains-in-action-photo-1024x798.jpg


*A dla wszystkich zainteresowanych wynikami konkursu, muszę potrzymać Was jeszcze w niepewności do jutra, ponieważ nadeszło tyle świetnych zestawów, że ciężko jest mi się zdecydować, na ten jeden jedyny.*

*Także oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi jutro czyli 24 lutego* :)
  • awatar Aśka♥: widziałam je w InStyle'u, jednak jakoś mnie nie przekonują..
  • awatar k. ♥: jak dla mnie te gumowe bransoletki wyglądają jak bilety wstępu, czasami mamy zakładane takie coś i możemy wszędzie wchodzić. :D w hotelu, na jakimś festiwalu, meczu.
  • awatar Aśka♥: @k. ♥: mam podobne odczucia ^^ ja nosiłam też podobne na basenie xD
Pokaż wszystkie (29) ›