Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 25 sierpnia 2010

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
Dlaczego wybieranie zdjęć, do albumu ślubnego to musi być taka ciężka sprawa??? „męczę” się już na tym kilka dni, i dalej do końca nie mogę zdecydować, które zdjęcia wybrać, ponieważ wszystkie co do jednego strasznie mi się podobają :) Mój mąż nie ułatwia mi tego zadania, bo ma tak samo jak ja :)
Druga sprawa jest taka, ze po raz kolejny oglądając zdjęcia nie tylko przywołuje wspomnienia, zapisane w mojej pamięci, ale również te które zostały utrwalone na fotografiach.

Ahh co to był za dzień i noc :) Dopiero teraz zauważyłam, że nie pojawiła się żadna relacja, jak to wszystko się odbyło, czy wszystko poszło zgodnie z planem czy coś się posypało...
Ale na to tez przyjdzie czas...

A ta piosenka, będzie mi już do końca życia kojarzyć się dniem ślubu, ponieważ jadą na makijaż i do fryzjerki słyszałam ja w radiu jak i już wracając do domu szykować się do ceremonii...Jutro jedziemy zobaczyć wstepna wersje naszej płyty slubnej, jestem strasznie ciekawa jak to wszystko wyszło...

A tutaj zdjecia "naszego" auta, byłam strasznie zadowolona z efektu jego przystrojenia
IMGP7820.jpg


IMGP7822.jpg

kartki z zyczeniami, będą piękną pamiatka na długie lata...
IMG_0865.jpg
  • awatar Spełnione Marzenie: wywołaj wszystkie :)
  • awatar Fashionatka: @niespełnioneMarzenie: haha to bym chyba zbankrutowała :D
  • awatar limonkaa: ja tych kartek pamiatek z zyczeniami mam calą torbę cały stos i fakt pamiatka na całeżycie :) wrzuć jakies foto ;)
Pokaż wszystkie (23) ›