Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 19 sierpnia 2010

Liczba wpisów: 2

darkmoon
 
Paczka dostarczona w ekspresowym tempie. Dostałam ja dzisiaj rano, na pewno podziele sie z Wami moimi odczuciami na temat tej linii kosmetyków :)

*Edit.*
dla niewtajemniczonych to jest nagroda w konkursie Kingi ( Fashionlover) i Pantene Pro-V

Zawartość paczki :)
S5007698.JPG
  • awatar popkorn105: miłego użytkowania;)
  • awatar Aguśkaa: spory zapas ;p
  • awatar Ide.: matko na co Ci tyle tego? :D
Pokaż wszystkie (34) ›
 

darkmoon
 
Padlam ze śmiech :D :D :D
Co za troskliwosc :P

candyl.pinger.pl/

“Nie popadajcie w skrajność twierdząc, że WSZYSCY JEJ ZAZDROSZCZĄ, bo tak naprawdę nikt jej nie zazdrości... nie ma czego. Twój facet rzeczywiście nie przedstawia się najlepiej prawda? przyznaj sama a nie oszukuj sie... ma nadwagę, nie dba o swoje zdrowie i może przekazać złe geny waszym dzieciom, ale Ty także jesteś przeciętną dziewczyną wiec jak widac potrafisz to zaakceptować ... wiesz jednak co jest najgorsze ? że kompletnie brak Ci samokrytyki, jak śmiesz w ogóle uważać się za osobę która zna się na modzie i z której można czerpac inspiracje ? Czy Ty nie widzisz że w ogóle nie masz gustu ?”Z tego miejsca chce serdecznie pozdrowic wszystkich obserwujacych i znajomych, sledzacych mój kompletny brak gustu :)
  • awatar realmen: no przecież wszyscy śledzimy cię, żeby się z ciebie pośmiać, to ty tego nie wiedziałaś? ;P
  • awatar Mirko: ach, ach! gdzie ja mam gust, by zaczytywać i zaoglądywać się w takim bezguściu jak Ty :D Candyl ma w sobie za dużo żółci. Powinien/na zmienić dietę :)
  • awatar Mirko: PS.: ogromne dzięki za pozdrowienia! :*
Pokaż wszystkie (88) ›