Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 18 kwietnia 2010

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
W sobote razem z moim A. wybralismy się do kina na film "Starcie Tytanów" w 3D.
Musze tez dodac, ze byłam pierwszy raz na filmie wyswietlanym w 3D ( nie licząc, filmu przyrodniczego, w czasach szkolnych), i jestem pod duzym wrażeniem, zarówno samego filmu jak i efektów.

"Starcie Tytanów" opowiada, o odwiecznej wojnie miedzy braćmi Zeusem i Hadesem, jak i o walce ludzi z bogami olimpijskimi... Więcej szczegółów zdradzac nie będę, dodam tylko tyle, że warto pójśc na ten film :)
Efekty momentami zapierały dech w piersiach (przynajmniej mi ;) ) i z chęcią obejrzałabym ten film jeszcze raz i jeszcze raz i...

Ja sama jestem fanka filmów opowiadających o starozytności, mitach, być może dlatego, ze będąc jeszcze w szkole, ten dział historii lubiłam najbardziej :)

A teraz troche minusów, nie samego filmu bo do niego przyczepić sie nie mogę, ale zmian w Cinema City. Kiedyś rezerwujac bilety na seans przez internet wystarczyło zgłosic sie 30 min przed seansem, teraz juz godzinę :/ Czyli wychodzi na to że trzeba przyjsc do kina jakieś 1,5 h wcześniej, ponieważ trzeba wziąźć pod uwage długa kolejkę (tak było w sobotę), i małą liczbe otwartych kas (2). Tym razem strata rezerwacji wyszła nam jedynie na dobre, bo mieliśmy miejsca z brzegu, a w końcu dostaliśmy miejsca w środku rzędu, dosyć wysoko tak więc dobrze się ogladało.
Mogłabym sie czepić okularów, ale porównujac te które miałam na filmie przyrodniczym, a te obecnie jest niebo a ziemia :)

Tak więc, polecam goraco obejrzenie tego filmu, a ja tymczasem czekam, na kolejny tzn. Shreka w 3D :D
plakat_starcie_tytanow-4.jpg


188690_1.jpg


188695_1.jpg


188720_1.jpg


188734_1.jpg


188735_1.jpg


188742_1.jpg
  • awatar Pchła Szachrajka: jeśli lubisz takie filmy, to ja polecam Ci "Agorę" - bardzo dobry film!
  • awatar Casey: a mnie jakos tematyka nie przekonuje :P
  • awatar Maruszka: a pisalas, ze zawieszasz dodawanie notek na czas zaloby narodowej...?
Pokaż wszystkie (33) ›