Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 2 listopada 2010

Liczba wpisów: 2

darkmoon
 
Bardzo lubie połączenia delikatnych tkanin z mocniejszymi dodatkami. Każda nowa rzecz w mojej szafie, daje mi zawsze jakieś nowe pomysł na zestawy. I tak tez było i tym razem - prezentuje na sobie nowe buty Clarksa.

marynarka - no name
bluzka - h&m sh
spódnica - atmosphere sh
rajtki - galeria błękitna
buty - clarks
naszyjnik - house
broszka - pchli targ w Gdańsku


IMG_2064.JPG


IMG_2065.JPG


IMG_2066.JPG


IMG_2069.JPG


IMG_2068.JPG


większe zdjecia: fashionatka-darkmoon.blogspot.com/
  • awatar juDyyta: świetnie ze sobą wszystko połączyłaś..
  • awatar Casey: bardzo fajnie wyglądasz ;) podoba mi sie uniwersalne polaczenie bieli i czerni ;P
  • awatar eM-: świetne połączenie :) bardzo mi się podoba :)
Pokaż wszystkie (19) ›
 

darkmoon
 
Musze gdzieś wyrzucić swoją frustrację, jestem wkurzona na maxsa tak że chyba zaraz eksploduje!!!!

Ale dobra od początku...

Swoją czołówkę na płytę ze ślubem i weselem wymysliłam od poczatku do końca całkowicie sama - jak ma to wygladać, jaka ma byc muzyka itp.

Więc jakie było moje zdziwienie, gdy wchodząc dzisiaj na pewien portal widzę, link mojej znajomej do tej samej firmy, która robiła nam film ze ślubu, a pod tym linkiem jest nie co innego jak do cholery jasnej MOJA CZOŁÓWKA!!!

Więc, jeszcze spokojna pisze do niej wiadomosc, bo czasami tak sie zdarza, że dwie osoby wpadaja na ten sam pomysł, a ona mi odpisuje cyt."tak to ich czołówka. to była wtedy nowośc u nich po raz pierwszy jej użyli."

WTF!!!???

JAK PO RAZ PIERWSZY?! JAK DO CHOLERY TO BYŁ MÓJ POMYSŁ!!!

Jestem wkurzona, bo to miała być nasz czołówka i tylko nasz, a nie miliona innych osób, po drugie dlaczego w beszczelny sposób podają, że to jest ich pomysł!!! CHAMSTWO!!!

Fakt, że nigdzie nie zatrzegałam sobie praw do tej czołówki, ale chyba powinni najpierw sie mnie zapytać, czy wyrażam chociazby ochotę na jej powielanie, tym bardziej w nieudolny sposób!

FUCK!!!

A co Wy byście zrobili na moim miejscu?


Edit. nie pomyślcie sobie, że jestem zła tez na moich znajomych, którzy mają "moją" czołówke, po mimo złości tylko i wyłącznie skierowanej w stronej rzeczonej firmy, która przywłaszczyła sobie mój pomysł, jest mi miło że to co ja wymyśliłam podoba sie nie tylko mnie, ale też może podobać sie innym osobom, ale chyba lepiej bym sie czuła, gdyby to nasz pierwsza i dziewicza czołówka została wykorzystana do pokazywania mojego pomysłu...

Wiem, że dla wiekszości z Was moja złość jest bezpodstawna i nieuzasadniona, ale ja już teraz wiem jak czuje sie osoba, która poświęca swój czas, coś wymyśla, tworzy, a potem ktoś podpisuje sie jako twórca pod jej pomysłem...


angry.jpg
  • awatar Córka Rybaka: ale Wy jesteście w tej czołówce??
  • awatar sale_sale: Ja osobiście dałabym sobie spokój, bo w sumie nic już nie zrobisz.
  • awatar Aśka♥: ja bym poszła i gołymi rękami ich udusiła ! a tak poważnie to po prostu na spokojnie porozmawiaj z osobami, które są za to odpowiedzialne, powiedz, co o tym myślisz i tyle... zbyt wiele nie zrobisz a nie ma co dokładać sobie stresów..
Pokaż wszystkie (31) ›