Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 6 października 2010

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
Zapewne tego typu filmy mają swoich zagorzałych wielbicieli, jak i przeciwników. Ja należę do pierwszej grupy ;)
Przeważnie kolejne części filmów już nie są takie dobre jak te pierwsze, jest to wszystko robione na tzw. „siłę”. Jednak nie w przypadku Residenta. Każda cześć oglądałam z zaciekawieniem, więc z jeszcze większym czekałam na sali filmowej, tym bardziej że to była wersja w 3D. Teraz po obejrzeniu dwóch różnych filmów w tej technice mogę powiedzieć, że twórcy Residenta postarali się o fajne efekty wizualne. Fabuły Wam opowiadać nie będę, ponieważ ten gatunek ma to do siebie że w każdym filmie jest podobna, jednak trzyma w napięciu, chociaż i tak mamy świadomość iż głowni bohaterowie nie zginą ;)

Także wracając do efektów wizualnych – co tu dużo pisać świetne. Było kilka takich momentów, że uchylałam się przed lecącymi odłamkami ścian w moim kierunku czy zamykałam oczy hihi.
Najbardziej podobał mi się moment gdy w filmie był pokazany lot nad Miastem Aniołów, skojarzył mi się ten efekt z filmem Sin City. Możecie zobaczyć fragment w trailerze.

Mila Jovovich – nic dodać nic ująć uwielbiam ją nie tylko za rolę Alice, w której jest niezastąpiona, ale za całokształt.

Haha najlepiej uśmiałam się, gdy w filmie był moment w który pokazali, kto jest zamknięty w specjalnej klatce dla więźniów :) Przed tym jak się okazało kto, powiedziałam do mojego Męża, że pewnie Michael ze skazanego na śmierć, tam siedzi :) Jakie było moje zdziwienie i jednocześnie rozbawianie jak się okazało, że faktycznie w tej klatce był odtwórca roli Michaela :D
Jednak wcale mi to nie przeszkadzało, ponieważ uważam że Wentworth Miller jest bardzo ale to bardzo przystojnym facetem ;) Ahh to jego elektryzujące spojrzenie... ok dobra wracając do tematu, uważam że osoby które lubią bać się w kinie i lubią ten gatunek filmowy mogą spokojnie udać się na seans. Ja z wielką chęcią, wybrałabym się jeszcze raz...

19463.JPG


19464.JPG


19465.JPG


19466.JPG


193072_1.jpg


  • awatar Lumpeksowy Kop-ciuszek: ja jestem raczej w tej drugiej grupie
  • awatar limonkaa: oglądalm wczesniejsze części ale w 3D zachęcająco :D
  • awatar Fashionatka: @Tunya: racja muzyka rewelacja świetnie dopasowana do tego co się działo na ekranie, musze zakupić sobie soundtrack :)
Pokaż wszystkie (10) ›