Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 1 października 2010

Liczba wpisów: 1

darkmoon
 
"Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni, tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi."
— Paulo Coelho
Zahir


Minęło już dwa miesiace od naszego ślubu, a praktycznie nie ma takiego dnia, w którym bym nie myślała i bardzo pragneła przeżyć te wszystkie chwile jeszcze raz...
Szczerze zazdroszcze tym wszystkim parom, które są przed tym wielkim dniem...

Często słyszę pytanie: "jak się żyje w małżeństwie?"
Jak? Całkowicie normalnie, to że jestesmy małżeństwem nie zmieniło Nas jako ludzi, nie zmieniło tez Naszych charakterów, wiec tak samo jak w okresie chodzenia, potem w okresie narzeczeństwa tak samo i teraz sa lepsze i gorsze chwile, cudowne momenty i i te mniej cudowne...

Jedynie co mogę powiedziec osobom, które dopiero będą małżonkami dla siebie - duzo rozmawiajcie, na samym początku ustalcie wszystkie najważniejsze sprawy, aby potem nie wychodziły żadne niejasności.

A teraz troche Naszych zdjęć, pewnie jeszcze nie raz bedą sie tutaj pojawiać, ponieważ mam ich cała masę, i wszystkie strasznie mi sie podobają :)


IMG_4557.JPG


IMG_4615.JPG


IMG_4642.JPG


IMG_4717.JPG


IMG_4724.JPG


IMG_4762.JPG


IMG_4787.JPG
  • awatar Lumpeksowy Kop-ciuszek: sliczne te zdjęcia
  • awatar newlook: te wasze zdjecia calyczas zachwycaja
  • awatar Casey: zdjecia zachwycajace.. ;) / a co do tego co napisalas o malzenstwie, to masz racje :) gdy ludzie mnie pytaja co sie zmienilo po slubie odpowiadam, ze jedynie moje nazwisko ;)
Pokaż wszystkie (41) ›