Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 18 września 2009

Liczba wpisów: 2

darkmoon
 
Przegladając ostatni numer cosmo natrafiłam na reklamę nowych perfum Givenchy sygnowanych przez Justina Timberlaka. Od razu jego zdjecie skojarzyło mi sie z inną zananą osobą i tu zagadka dla Was drodzy pingerowicze czy skojarzy Wam się z tą sama osobą co mi. Odpowiedzi piszcie w komentarzach odpowiedź wieczorem :)
  • awatar monnita: z Collinem Farrelem
  • awatar uptowngirl♥: teraz bede miec banie caly dzien do kogo on jest podobny ^^
  • awatar martitaen: shia le beuf?:)
Pokaż wszystkie (15) ›
 

darkmoon
 
Jak obiecałam zagadke rozwiązuję wieczorem.
Dużo razy pojawiło sie nazwisko Shia Le Beuf (???) co było dla mnie zagadka bo nie wiedziałam zupełnie kto to jest wiec go wygooglowałam i okazało sie że to chłopak który grał w filmie "Transformers" nie to nie o niego mi chodziło.
Jako pierwsza poprawnej odpowiedzi udzieliła couture a zaraz za nią Olciaa, Coco Lens, Bambucza, sexygirls, RetroFilia gratulację poprawnego skojarzenia.
Wydaje mi się że zagadka nie należała do najtrudniejszych wystarczyło skojarzyc kilka szczegółów po których Chack Buss z Plotkary jest najbardziej rozpoznawany i takie które wystepują w reklamie perfum czyli: szlik nieodączny atrybut Chacka w pierszym sezonie, pozycja siedząca, dobrze skrojony garnitur, no i oczywiście ten wzrok z pod pół przymknietych powiek i wychodzi cały Chuck :)
  • awatar Paula_18: moze i jakies podobienstwo jest ale Chuck ma w sobie o wiele wiecej uroku i "tego czegoś" niz Justin. Timberlake jest moim zdaniem zbyt lalusiowaty. Napewno nie dorownuje Chuck'owi
  • awatar cherry94: jak ja kocham Chucka :D
  • awatar Antyweszka: faktycznie :D widziałam dziś te plakaty w Galerii Kazimierz a mój facet (jak to gadżeciarz) -"o, a co to za odtwarzacz?" swoją drogą, ładny sportowy zapach :)
Pokaż wszystkie (11) ›