Wpisy użytkownika Fashionatka z dnia 8 kwietnia 2009

Liczba wpisów: 2

darkmoon
 
Tunika - atmosphere sh
Legginsy - Marks&Spencer sh
Sweterek - H&M sh
Buty - no name
Torebka - Next
Kurtka - Attentif
  • awatar musiczna: super!
  • awatar zainspirujmy: ładnie. mam podobna kurteczkę.
  • awatar Clarie: śliczne buty.ale podobną kurteczkę ma większość polskich dziewczyn.;p
Pokaż wszystkie (11) ›
 

darkmoon
 
Nie sądziła że ten artykuł który zamieszczę o SH doczeka się takiego odzewu z Waszej strony.

Czytając komentarze można podzielić Was (że tak brzydko się wyrażę)na osoby które uwielbiają SH i nie wstydzą się tam kupować i co jeszcze umieją to robić i na takie które były raz albo dwa nie odnajdują się w tego typu sklepach i ciąży na nich "bo co ludzie powiedzą jak się dowiedzą że mam ciuchy ze szmatexu".
Ten stereotyp, że ubierają się tam tylko osoby które nie maja kasy pozostał w ludziach z dawnych lat bo i tak było.
Ja sama przez długi czas nie chodziłam do SH, bo uważałam to za obciach do czasu kiedy u mnie otworzyli ciucholand i zaszłam, a tak z czystej ciekawości...
No i przepadłam kupiłam sobie parę fajnych w ogóle nie zniszczonych ciuchów za marne grosze i teraz naprawdę wolę chodzić do SH, gdyż wiem że znajdę coś takiego co nikt nie będzie miał albo jest naprawdę mało prawdopodobne.

Na początku nie za bardzo wiedziałam jak kupować, ale tego z czasem można się nauczyć czy tez tego czy daną plamę można wywabić czy też nie :) Niektórzy nigdy nie przekonają się do takich sklepów bo sama myśl że ktoś to wcześniej miał na sobie napawa ich wstrętem.

Tak wiec podsumowując SH mają swoich zagorzałych zwolenników jak i przeciwników  co jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem :)  
second-hand-clothes.jpg
  • awatar jajestem: ja jestem zwolennikiem SH i jak to powiedziałaś z tej części co się nie wstydzą i nie o to też chodzi że nie mam kasy , ale po prostu lubię tam chodzić . Bo lubię sobie pomyśleć , że każdy ciuch ma swoją przeszłość :)
  • awatar veruz: u mnie w mieście nie ma 'porządnego' SH. jest tylko kilka sklepów tego typu. byłom może w 2 i wogóle nie umiem oglądać ani patzreć na te ciuchy. ja znajduje sie w grupie nr.dwa ;)
  • awatar CAASY: :)
Pokaż wszystkie (8) ›